Klavye kendi kendine tuşlara basıyor.

Hocam merhaba dun akşam klavyem kendi kendine tuşlara basmaya başladı numlock capslock fln acip kapatıyor du ve PC yıl kapatmaya çalışınca imleç başka yerlere gidiyordu malware bytes ve karpersky ile taratim bisey bulamadım pcde keylogger tarzı bir program varmıdır bide PC yıl kapatmayi basarinca düzeldi bu bir virüs mü öyleyse nasıl temizlenir

qwea qwea (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, Klavye kendi kendine tuşlara basıyor burada aynı soru açılmış, lütfen sorularınızı önce açmadan site'nin arama bölümüne sorunuzu aradın, çıkmazsa soru sorun.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam sorunlar aynı değil ama yinede teşekkürler qwea 5 yıl önce

    Keylogger bu tür şeyler yapmaz. Keylogger varsa ruhun duymaz. Arka planda  çalışır. Keylooger'ın yaptığı şey senin bastığın tuşları kaydetmektir. Kendi kendine tuşlara basmak değil.

    Senin klavyende sorun vardır. Başka klavye ile deneyebiliyorsan dene. Üzerine bir şey döktün mü? Su, kola gibi bir şey döküldülse sorun bundan da kaynaklanıyor olabilir

    Virüsler bu tür şeyler yapmazlar. Hele son dönem virüsleri farklı davranışlara sahip.

    murat murat (12492)