Klavye kendi kendine yazıyor

Merhaba arkadaşlar. Windows 10 Dizüstü bilgisayarımda klavyem kendi kendine devamlı hızlı bir şekilde ******** yazıyor. Yazı yazılabilecek nereye tıklasam hızla bu tuşa basıyor engel olamıyorum, sildikçe daha da yazıyor, hiçbir şey yazamıyorum. Açarken şifremi zor yazdım. Klavyeme su vs dökülme gibi bir durum da olmadı. Dün sapa sağlam kapatmıştım. Acaba bir virüs/yazılım sorunu mu var? Virüs taraması yaptım ancak bir şey çıkmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu bilgisayar elim ayağım. Çok teşekkür ediyorum şimdiden.

kullanici871036 kullanici871036 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyenin kendi kendine yazması virüsü ile ilgili internette dolaşanlar şehir efsanesidir.  90 yıllardan beri bu tür bir virüs görmedim.

    Klavyende bir tuş veya tuşlar basılı kalmış olabilir. Klavyeni temizleni öneririm. Saç kurutma makinesi ile üfletmeyi deneyebilirsin.

    Sorunun %100 donanım kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Virüs sorunu değil.

    hakan hakan (15394)