Klavye sticker nedir?

Klavye Sticker Nedir ?

Özellikle Notebooklar için ;

- Eskiyen, Yıpranan, Üzerindeki karakterleri silinen Klavyeler

- Q klavyenzi F Klavyeye F klavyenizde Q Klavyeye çevirmek için

- Yurtdışından gelen Türkçe olmayan klavyelerinizi masrafsızca orjinalliğene zarar vermeden Türkçeye çevirmek için

  Kullanılabilir.

- Klavye Stickerlarımız 1. Kalite Pvc Den imal edildiği için yapıştırma esnasında klavyenizde zarar vermez.Sökmek istediğinizde ise

   rahatlıkla klavyenize zarar vermeden iz bırakmadan çıkartabilirsiniz.

- Kendinden yapışkanlı oldugu için ekstra bir işçilik zahmet gerektirmez

- Kesinlikle yırtılmaz silinmez

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pratik ve kolay faydalı olması için doğrudan link veriyorum. Maksadım herhangi bir kişi veya satıcının reklamını yapmak değil, uzmanım. net üyelerine doğrudan ve kolay yoldan yol gösterebilmek, fayda sağlamaktır.

    Sayfayı aşağıya kaydırdığınızda çok çeşitli notebook markaları için ve değişik özelliklerde sitcker fiyat bilgileriyle satınalma bağlantısı linkleri ile karşılaşacaksınız. Bu liste iki sayfadan meydana gelmektedir ve ikinci sayfaya geçmek için alttaki "2" rakamlı düğme (link) tıklanmalıdır.

    Link (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)