Klavye ve mouse seti önerir misiniz?

Klavye almak istiyorum. Düşük kalite şeyler genellikle çabuk yıpranıyor, orta kalitelilere baktığım zaman da 70-80 TL arası değişiyorlar. Klavye mouse setlerine bakıyorum onlar da 70-80 arası. Hem klavyem olur hem de yedek bir mouseum olur.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

  • Set aldığın zaman ikisinden biri uzun ömürlü olmaz veya ikiside uzun ömürlü olmaz. Ya klavye alcan yada mause ama 70-80 TL arasında da çok iyi bir klavye veya mause beklentin olmasın. darkcrak 3 yıl önce