Klavyede CTRL, Delete ve F tuşları çalışmıyor. Ne yapmalıyım? Nasıl çözülür?

Klavye durup dururken bazı harfler çalışmamaya başladı. "CTRL, Delete, F1, F2, F6, F9 ve üst sayı tuşlarından 5 6  * -" tuşları saçmalamaya başladı.

Bu durumda ne yapmam gerekir? Bu sorunu nasıl çözerim?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı bir klavye ile denenir, bu şekilde sonuç değişir ve problem ortadan kalkarsa, yeni klavye temin edilir onunla devam edilir (Problem yaşanan klavye laptop klavyesiyse bir teknik serviste tamiri veya değitirilmesi sağlanır).

    Eğer farklı klavye denemesinde sonuç değişmez ve problem devam ederse sistem geri yüklemesi yapılarak problem öncesi bir zamana geri dönülür:

    Sistem Geri Yükleme  nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)