Klavyede tuşlar çalışmıyor ne yapmalıyım?

Klavyede kardeşim rastgele bütün tuşlara neredeyse hepsine aynı anda bastı ve şimdi sadece ışık değiştirme tuşu çalışıyor. Klavye üzerinden aktifleştirebiliyorduk ama tuşları unuttum.

kullanici205086 kullanici205086 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Klavyede tuş kombinasyonu ile düzeltilebilir. Klavyenin kullanma kılavuzunda falan vardır belki.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Benzeri bir durum benimde başıma geldi. Bilgisayar tamire gitti, çok ciddi bir maliyet çıktığı için tamir ettirmedim ancak harici bir klavye alarak sorunu çözdüm. Bilgisayarıma çıkan tamir masrafı (geçen sene - 2021 mayıs) 1.600 TL, harici klavyeyi 130 TL ye aldım, bilgisayarıma taktım. Şu anda sorunsuz kullnıyorum. Ayrıca harici klavyenin kendine has bir rahatlığı var.

      leventdenizci leventdenizci (1)
      2 yıl önce cevaplandı

        Ayarlar-Windows update-sorun gider-klavye-sorun gidericiyi çalıştır

        eğer sorun çıkarsa sorun giderici sana düzeltmeler önericektir.

        beratbozkurt beratbozkurt (1)