Klavyede tuşlara sürekli basılı kalıyor

CSGO da TAB  ile skor tablosuna bakacağım zaman, sanki çok hızlı biş şekilde tuşa basıp bırakıyormuşum gibi skor tablosu aniden açılıp açılıp kapanıyor yani oyun içerisinde sanki (örnek: sssssssssssssssssssss)  şeklinde bir haraket yapıyormuşum gibi algılıyor ama aslında ben tek bir haraket yapıyorum. Derdimi anlatabildim mi bilmiyorum ama hiçbiryerde çözüm bulamadım. Bu sorunun çözümü nedir?

legendwarriors legendwarriors (1)
4 yıl önce sordu

  • Klavyeyi temizlemeyi dene belki düzelir. Bende de oluyordu temizledikten sonra düzeldi .. eray07 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Klavyende sorun olmasın? Sadece oyunda mı oluyor? Not defterini açıp bir şeyler yazmayı dene,  S harfine da bas bir kaç defa. Bak bakalım orada takılı kalıyor mu

hakan hakan (15394)
4 yıl önce cevaplandı

    Bende CS:GO oynadım ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum sorun klavyende olabilir Not defterine yazmayı dene sorun büyük ihtimal klavyede.

    infinity infinity (402)