klavyedeki tüm tuşlar kendi görevi artı sağ tık yapıyor

klavyedeki tüm tuşlar kendi görevi artı sağ tık yapıyor.hangi tuşa basarsam basayım aynı zamanda sağ tık yapıyor.

ozanrezai ozanrezai (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    klavyeyi çıkar tak tekrar bilgisayara. olmadı internetten marka modeline göre uygun driver indir. bide denetim masasından bölgesel dil seçenekleri falan var oradan klavye ayarlarına bak istersen.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    7 yıl önce cevaplandı

    • eksik yazmısım mouse un sol tuş bile sağ tık yapıyor yinede klavyesel olabilirmi ozanrezai 7 yıl önce
    • @ozanrezai sanmam çünkü klavye ayrı mause ayrı .. belki yazılımlar karışmış. ya sitesinden (marka-model şeklinde) driverlerini indir kur ya da aygıt yöneticisinden bi güncellemeyi dene belki düzelir. ayrıca herhangi bi işlem ya da bi ayar yaptıktan sonra mı böyle oldu ? ybaskin34 7 yıl önce
    • durduk yere oldu virüs diye düşünüyorum ama antivirüsüm bişi bulmadı ozanrezai 7 yıl önce
    • hangi antivirüsü kullanıyorsun ? @ozanrezai ybaskin34 7 yıl önce
    • passmark-keyboard test programıyla bi test yapsana @ozanrezai ybaskin34 7 yıl önce