Klavyem bazı kelimeleri yanlış yazıyor, sorun nedir?

Klavyemde bazı kelimeleri yanlış yazıyor. Minecraft'a girince bazı harflere 2 kez basmam gerekiyor.

Örneğin: Hacker kelimesini haccker şeklinde yazmam gerekiyor.

macro kelimesini maccro şeklinde yazmam gerekiyor ama maqwo şeklinde çıkıyor.

NOT: Anladım ki 1.8.x sürümlerinde doğru yazıyor ama 1.7.x sürümlerinde doğru yazmıyor.

xthrow xthrow (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Oyunla alakalı olabilir normal internette veya başka bir yerde yazarken düzgün yazıyormu ?

    ardahd ardahd (631)
    8 yıl önce cevaplandı

    • evet her yerde normal yazıyor ama sadece minecraft'ta yanlış yazıyor. oyunu silip yeniden yukledim ama olmadı xthrow 8 yıl önce
    • Oyunda ekstra olarak texture pack kullanıyorsanız yazı tipini değiştiriyor bazı harfleri değişik yazabilir. ardahd 8 yıl önce

    hayır denedim ama hala aynı ve artık hacker kelimesini hakir olarak yazıyor!

    xthrow xthrow (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyin. ardahd 8 yıl önce
    • denedim ama olmadı daha oncede denemiştim. xthrow 8 yıl önce

    Minecraft oyunundan kaynaklı bir problem var ortada. Oyun hakkında pek bir bilgim yok fakat orjinal ve son sürümünde böyle bir problemin olacağını zannetmiyorum. Eğer korsan bir şekilde oyunu temin ettiyseniz farklı sürümlerde klavye sorunu var mı kontrol edin. Ek olarak sürüm aynı olsa bile farklı kaynaklardan indirme yaparak deneyebilir misiniz?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim ama kendim sorunu buldum oyunda hile kullanıyordum onun işiymiş :) xthrow 8 yıl önce