Klavyem kendi kendine tuşlara basıyor

klavyeme vurmuştum bir ara ve bilgisayara girdigimde çalışmamıştı ve yeniden başlattım çalıştı ve açtığımda oyuna girdiğimde internet kendi kendine gidiyor fakat klavye kapatıyor internette bir sıkıntı yok ve capslocku açtıgımda kendi kendine kapanıyor galip şeyler oluyor antivirüs = norton 360 premier ve bi virüs bulamadı bulsaydı uyarırdı

ve şu anda kendi kendine cd de açıldı lütfen yardım !!!!

ve interneti kapatsam bile devam ediyor ...

 edit:ARKADAŞLAR BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLATTIM VE SORUNUM DÜZELDİ BANA YARDIM ETTİNİZ İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERİM :)

yardim1315 yardim1315 (37)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunuzun cevabı sorduğunuz soruda gizli gibi duruyor :)

    Klavyeler hasar aldıklarında dıştan çok belli olmasa da taraftan tuş basılı kalabiliyor.Daha önce bu tarz bir durumla karşılaştım.Eğer klavyeye vurduysanız, vurduğunuz bölgedeki tuş zarar görmüş ve basma hissi en aza indirgenmiş olabilir.Bu durumda tuş ya kendi kendine basar ya da siz ona minik bir dokunma uygulayınca basar.Klavyenizin yenisi alacaksınız bunun kaçarı yok gibi.Eğer klavye çöpe gidecekse test için içini açabilir ve belki tamir edebilirsiniz.En azından şansınızı denersiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • ama basılı kalmıyor aralıklı belli sürelerde açılıyor ve interneti kapatsam da devam ediyor... yardim1315 7 yıl önce
    • ve yedek klavyem var fakat bu klavye daha iyidi ondan dolayı yedek klavyeyi kullanmak istemiyorum yardim1315 7 yıl önce
    • farklı klavye de bu sorun yoksa, klavye büyük ihtimalle kullanılamaz halde olacaktır. @yardim1315 ismailsarp 7 yıl önce
    • Yedek klavyeni denemek için taksana. Diğerinin bozuk olup olmadığını kesin anlarsın. Ve sonra ona göre karar verir veya çare ararsın @yardim1315 temmuz 7 yıl önce

    Başka bir klavye ile niye denemiyorsun? Önce bunu denemelisin. Sonra gerekirse başka çözümlere bakılır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bu klavyeyi nasıl iptal edebilir edemessem internet gidiyoda yardim1315 7 yıl önce
    • Desktop ise usb veya öyle ise PS2 bağlantısını çıkarırsın, Laptop ise senin yapabileceğin pek birşey olmaz, teknik servise götürürsün (Desktopmu laptopmı bunu bile yazmamışsın ve nasıl iptal edeceğini soruyorsun) @yardim1315 temmuz 7 yıl önce