Klavyem tutukluk yapıyor

USB girişli klavyem tutukluk yapmaya başladı. USB portlarını değiştirdim ama sorun çözülmedi. Sorun şöyle; hani PC'ye yeni bir aygıt falan taktığımızda PC'den bir ses gelir ya, klavyeyi oynattıkça o ses geliyor, yani sürekli aygıt takıp çıkarıyormuşum gibi o ses çıkıyor, klavye ışığı yanıp sönüyor. Son çare olarak klavyenin kablosunu kıvırıp klavyenin altına koyunca ışık yanıyor ve klavye aktif oluyor fakat o kablo kaysa ya da klavye hafif oynasa aygıt çıkmış gibi o dediğim ses geliyor ve klavyenin ışığı sönüyor, klavye çalışmıyor. Bu sorun bugün başladı, PC portlarını değiştirdim, PC'yi yeniden başlattım ama sorun çözülmedi.

bokobok761 bokobok761 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavye modeli ney ? Başka klavye ile deneyin, muhtemelen klavyeniz de sorun var.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Marka: avec. Bilemiyorum, başka klavye de yok zaten... bokobok761 3 yıl önce
    • Klavaye sorunludur muhtemelen. Başka klavye ile sorunun başka bir şey den olup olmadığını kontrol etmekten başka yapacağın b ir şey yok hydra 3 yıl önce