Klavyemde rastgele bazı tuşlar çalışmıyor

N-M-Ö-Ç-.: Çalışmıyor

Bunları da ekran klavyesinden yazıyorum

kullanici315566 kullanici315566 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyede rastgele bazı tuşlar çalışmıyorsa, muhtemelen klavyen arızalanmıştır. Bunu programla, ayarla düzeltemezsin. Klavyene herhangi bir sıvı teması oldu mu? Su, çay, kola gibi bir şey döküldü mü?

    Bahsettiğin tuşlar N-M-Ö-Ç aynı sırada bulunan tuşlar. Muhtemelen o bölüme bir şey döküldü. harici klavye kullanıyorsan, yani laptop değil, açıp temizlemeyi deneyebilirsin. Ama bu konularda hiç bilgin yoksa, sorundan bu anlaşılıyor, bilen birilerinden destek almanda fayda var. Ya da yeni klavye alacaksın.

    hakan hakan (15409)