Klavyemdeki bazı karakterler çalışmıyor.

Laptobumun klavyesindeki bazı karakterler calısmıyor.ama donanımsal oldugunu dusunmuyorum cunku her kapatı actıgımda calısmayan tusların bazılar calısıyor ama a,s,d enter,space ve esc yi kullanamıyorum .Bu yazıyıda ekran klavyesinden yazıyorum :D.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

kimizaman kimizaman (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılımsal olduğunu düşünüyorsanız sistem geir yükleme yapmanızı öneririm büyük olasılıkla çözülecektir.

    bcaggul bcaggul (117)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yorumunuz için teşekkür ederim ama sistem geriyüklemeyi daha önce denemiştim ve işe yaramadı. kimizaman 8 yıl önce