Klavyenin ışığı PC açılıp kapatılınca sıfırlanıyor, nasıl düzeltebilirim?

Klavyem Inca IKG 444. Klavyemin FN + SL tuşuyla rengini değiştiriyorum fakat PC kapatıp açtığımda tekrar eski mod'a alıyor kendini bir daha FN + SL yapmak zorunda kalıyorum, nasıl düzeltebilirim?

synnekey synnekey (16)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Inca IKG 444 klavyesine ait bir yazılım varsa kur. Klavye yazılımının ayarlarında "ayarları sakla" ya da yeniden başladığında sıfırlama gibi bir seçenek var mı kontrol et.

    Bunun dışında yapabileceğin bir şey yok gibi. Bir de yetkili servise telefon açabilirsin. Üründe de sorun olabilir.

    hakan hakan (15424)