Klavyenin ışıkları yanıyor ama çalışmıyor

Klavyenin kablosu takılmış çekince klavyenin içindeki kısımdan çıktı içini açtım geri taktım bilgisayarı açınca 3 ışıkta sürekli yanıyor ama klavye çalışmıyor bilgisayarım masaüstü

kayseri1234 kayseri1234 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayardan klavye kablosunu çıkart tekrardan tak. Anladığım kadarı ile klavyenin kablosunu koparmışsın, doğru mu?  Eğer böylese klavyen hasar görmüş, içinde yaptığın bağlantıyı doğru yapamamışsın demektir. Fotoğraf koyabilirsen iyi olur. Kablo nasıl yerinden çıktı anlarız.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hocam klavyenin içinde con2 diye giriş varya ordan çıkmış kabloyu tekrar oraya taktığımda 3 ışıkta yanıyor ama tuşlar çalışmıyor

      kayseri1234 kayseri1234 (1)