KMS Connection Broker nedir? Virüs mü? - SppExtComObj.exe Nedir?

Görev yöneticisini açtığımda KMS Connection Broker adında bir uygulama görüyorum. KMS Connection Broker Nedir? KMS Connection Broker virüs olabilir mi? Dosya şu şekilde görünüyor SppExtComObj.exe (KMS Connection Broker)

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    KMS Connection Broker, SppExtComObj.exe virüs değil. Windows işletim sisteminin bir parçasıdır.

    Bu dosya C:\Windows\System32 klasöründe bulunur.  Fakat bunun dışında da farklı klasörlerde bulunabilir.  SppExtComObj.exe dosyasını sağ tuşla tıklayıp özellikler - Ayrıntılar yaparsanız Microsoft tarafından dijital olarak imzalandığını görebilirsiniz.

    KMS Pico yazılımından dolayı insanların aklıma virüs ya da zararlı yazılım geliyor. Fakat KMS Connection Broker, SppExtComObj.exe virüs değil. Güvenli bir dosyadır.

    murat murat (12492)