KMService.exe Nedir ? Virüs'mü ? Nasıl silinir ?

KMService.exe Nedir ? Virüs'mü ?

Sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyince Windows klasöründe gösteriyor ?

Malware olabilirmi ?

Nasıl silinir ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    -1

    Merhabalar,

    KMService.exe Nedir ?

    KMService.exe bir hack / crack aracıdır.

    Eğer Crackli, kopya yani orjinal olmayan Windows / Office kulllanıyorsanız buna ait bir dosyadır

    Sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyince Windows klasöründe gösteriyor ?

    Evet bu doğrudur Windows klasöründe C:/Windows da gösterir bu virüs indirdiğiniz dosyadan direkt olarak C:/Windows'a gider.

    Malware Olabilirmi?

    KMService.exe çeşitli antivirüs programları tarafından zararlı yazılım olarak tespit edilebilir.

    MALWAREBYTES NEDİR NASIL KURULUR

    Nasıl silinir ?

    Silinmesi Musallat.exe virüsü kadar zor değil, aksine daha kolay MalwareBytes ile taratıp kolayca karantinaya alıp silinebilir.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    KMService.exe virüs değildir. KMService.exe bir hack / crack aracıdır.

    Eğer Crackli, kopya yani orjinal olmayan Windows / Office kulllanıyorsanız buna ait bir dosyadır.

    KMService.exe çeşitli antivirüs programları tarafından zararlı yazılım olarak tespit edilebilir.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @hakan abi sorumu editleyeyimmi insanlar yanlış bilgi edinmesin ben KMServiceyi böyle biliyordum CS 1.6 indirdiğimde görev yöneticisinde böyle bir şey verdiği için. nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx benim cevabıma bakarak düzenleyebilirsin, iyi olur. Yanlış bilgi vermeyelim. hakan 6 yıl önce