KMSpico güvenilir mi?

KMSpico nedir?  KMSpico virüs olabilir mi? Windows etkinleştirme için KMSpico önerdi arkadaşım link de att ama güvenip yükleyemedim. KMSpico güvenilir mi?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    KMSPico windows'u ücretsiz bi şekilde lisanslı hale getiriyor. Ücretsiz dediğime bakmayın Crack/korsan yazılım kullanıyorsunuz eğer kmspico kullanırsanız tavsiyem kullanmayın, hem de virüs barındırma ihtimali yüksek.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      O programı kullanmak yerine https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=56485

      siteden iso imajını indirip format atman yeterli lisanlama istemiyor ve daha güvenli ben öyle kullanıyorum.

      krsn krsn (233)
      4 yıl önce cevaplandı

        KMSPico indirdiğin siteye bağlı olarak güvenli ya da güvensiz olabilir. Windows ve Office uygulamalarını etkinleştirmek için kullanılan program. Fakat pek çok sitede KMSPico adı altında virüs dağıtılmakta. Böyle bir işe girişmek yerine 10TL -15TL civarındaki ucuz lisanslardan almak daha mantıklı olacaktır.

        murat murat (12492)