KMSpico sorunu

merhaba arkadaşlar benim dün laptopum formata gitmişti resimdeki windows etkinleştirilmiş ama denetim masasındaki programları kaldır bölümünde kmspico programı kurulu degil kmspico programını kurmaya çalışıyorum kuruluyor kurulduktan sonra kırmızı butona tıklıyorum işlemiyor formattan sonra ürün anahtarını girip etkinleştirme şansı varmı formatı atan kişi ilerde sorun olurmu peki

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    KMSpico Windows işletim sistemlerini ve Windows Office programlarını illegal yol ile (yani yasal lisans sahibi olmadan) etkinleştirmek için kullanılan bir araçtır (tool). Eğer yasal lisans sahibi olunursa bu araca ihtiyaç olmaz; doğrudan ürün anahtarının girilmesi yoluyla işletim sisteminin etkinleştirilmesi gerçekleştirilir.

    Ama öyle yada böyle, senin bir etkinleştirme problemin görülmüyor. Neden hala bu aracı yüklemeye çalışıyorsun? Windows zaten etkinleştirilmiş halde.

    Bu arada KMSpico aracının çalışabilmesi için sistemde Net Framework 4 yüklü olmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Net Framework 4 yüklüymüş ki @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • @temmuz bey bu ürün anahtarından nasıl kurtulabilirim KMSpico programı ile etkinleştirmek istiyorum efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Anladım. Neyse, senin şu an için zaten bir ihtiyacın falan yok KMSPico'ya. Kaldır onu istersen, sistemde tutmana hiç gerek yok (Antivirüs programın virüs olarak algılayabilir falan, rahatsız olursun). İhtiyaç olmadığı halde onu sistemde tutmakta, neden çalışmıyor vb düşünmekte gereksiz (@farurhenho belirtmiş, antivirüs engellemesi olabilir). Senin artık bu araca ihtiyacın olmaz ama olursada o zaman düşünürsün ve düşünülür. Şimdi kaldır yani @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • Sana illegal yollardan windows etkinleştirmesi için destek veremeyiz. Bu site kurallarınıın ihlali olur. Fakat şu kadarını söyleyeyim, sistemi senin veya başkasının etkinleştirmiş olmasının hiçbir mahzuru (ve farkı) olmaz. Önemli olan legal veya illegal etkinleştirmedir (Başka ifadeyle ikisi arasındaki farktır). Yok yere uğraşma hiç @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz bey ürün anahtarını kaldırdım şuan şuan ekranın sağ alt köşesinde windows 8.1 single language build 9600 yazıyor KMSpicoyu kuruyorum windows 8.1 single language build 9600 yazısı gidiyor ama kırmızı butona tıkladığımda %0 da kalıyor niye öyle oluyor efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Söylemiştim, illegal etkinleştirme hususunda bir destek veremiyoruz, üzgünüm @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce

    .NET Framework dışında Windows Defender dahil sistemdeki var olan antivirüs yazılımlarını devre dışı bırakman gerekir

    omercik omercik (9418)