Knight Online Capslock programı ağır kullanma sorunu

şöyle anlatayım bi oyun var 'Knight online' belki bilirsiniz ve o oyun için Capslock programı var çalışıyor çalışmasına fakat arkadaşlarda oldugundan fazla iyi olurken bende berbat ötesi bi hızla çalışıyor arkadaslar Ram ile alakalı oldugunu söylediler pc de 4gb ram var çogu oyunları donmadan kasmadan rahatlıkla oynuyorum fakat bu programa gelince hiç birşey olmuyor 'Advanced System care denedim Driver güncelledim yaLnız bi sonuç çıkmadı ortaya benim evimde 2 bilgisayar var ve sistem özellikleri düşük olan bilgisayarda bile daha iyi ve daha hızlı çalışıyor bir türlü sorunu cözemedim yardımınızı bekliyorum iyi çalışmalara

umut0102 umut0102 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Capslock uygulaması çalışırken RAM kullanım oranını kontrol edin.

    Fazla Ram kullanıyor mu buna bakın.

    Antivirüs programı kullanıyorsanız programı çalıştırırken devre dışı bırakın.

    Bilgisayarınızda Malware taraması yapın. Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? linkinden bilgi alabilirsiniz.

    Herhangi bir uygulama çalışıyorsa bunu devreden çıkartın. Özellikle bilgisayar açıldığında devreye giren uygulamaları kapatın.

    hakan hakan (15409)