KnightOnline için indirilen AnyOtp isimli program virüslü mü ?

Merhabalar. Bugün KnightOnline isimli oyunu indirmek için üye oldum ancak ICS güvenlik aktif etmek için bilgisayarıma AnyOtp adında bir programı yüklemem gerekiyordu, üyelik sürecinde beni yönlendirdiği şekliyle kendi bünyelerinden indirdiğim .exe dosyası virüstotal'de 3 farklı sunucu tarafından tehdit olarak algılandı. Acaba bunlar yanlış pozitifler mi ?

mim123 mim123 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    O tarz OTP'ler yetkilendirme istediği için virüs olarak görünür.

    Kendi sitesinden indirdiysen sorun olmaz.

    astrayos astrayos (141)