Kod: 0xC004F015 "Yazılım lisans hizmeti, lisansın yüklü olmadığını bildirdi."

Arkadaşlar bilgisayar açılışında şu hata çıkıyor ama ayarlarda windows etkinleştirildi diyor nasıl düzeltebilirim?

[Window Title]
Windows Etkinleştirme

[Main Instruction]
Bir hata oluştu

[Content]
Bu sorunu çözmek için yardım almak üzere telefonla Microsoft şirketine de başvurabilirsiniz.

[^] Ayrıntıları gizle  [Kapat]

[Expanded Information]
Kod:
0xC004F015

Açıklama:
Yazılım lisans hizmeti, lisansın yüklü olmadığını bildirdi.

oluk oluk (47)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Olay günlüğüne baktım sistem açılışında "Sistemde değişiklik yapılmış. 0xC004D31A" diye Security-SPP kaynağından bir hata olarak kayıtlara geçmiş hatayı araştırdım açıklaması "Güvenilen depoyla oynanmış" diyeymiş en iyisi lisansı kaldırıp tekrar kurayım belki düzelir windows 7'deyken böyle tuhaf sorunlarla hiç karşılaşmıyordum karşılaşırsam'da belli belirli hatalar oluyordu çözümünü bulabiliyordun. Linux'a geçmeyi düşünüyorum artık

    oluk oluk (47)
    10 ay önce cevaplandı