kod 43 hatası: AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor

Ben bir win 8.1 pro kullanıcısıydım 2. el saphire rx570 8 gb 256 bit ekran kartı aldım bu ekran kartının sürücüsünün win8.1 pro için olmadığını farkettim ve pcmi win 10 a yükselttim sonra amd nin kendi sitesinden yazılımını indirdim  amd settings uygulamasını açtım ''AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor . Please AMD donanımınız için uygun AMD sürücüsünü kurun.'' diyor ondan sonra ben aygıt yöneticisinden yazılımını kaldırdım diğer sürümü yükledim  ondada aynı hatayı verdi ben gene yazılımı sildim başka bir sürümü yükledim AMD nin karşıma çıkardığı. Onu da yükledim fakat gene aynı hatayı verdi şimdi ben ne yapmalıyım eski sürümüde yükledim gene bir fayda göstermedi internette ortamındaki bütün önerileri denedim yine olmadı .Ha bu arada benim karşılaştığım bir problemle karşılaşan bir kullanıcıda görmedim forum sitelerinde yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .

muhammedacun muhammedacun (2)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aynı sorundan muzdaribim şuanda. Arkadaşın belirttiği gibi denemediğim yöntem kalmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

    arifdeger arifdeger (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bende aynı hatayı alıyorum laptop olduğu için sadece intelin ekran kartını kullanıyor normalde onu aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıyorum amd yi kullanmak zorunda kalıyor ve bu hata veriyor siz sorunu çözdünüzmü

      seyhantezcan seyhantezcan (1)