kod 80072efe hatası nasıl çözülür

bilgisayarımı windows 10 a yükseltirken kod 80072efe hatasını alıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

hamzapamuk hamzapamuk (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    kod 80072efe hatası internet bağlantınızın kesilmesi durumunda olmuştur   başlat / cmd exe sağtıklatın yönetici olarak

    açın ve aşağıdakş kodları yapıştırın  entra basın bilgisayarı yeniden başlatın günceleştirmeleri yükletin

    Netsh winsock reset
    Netsh advfirewall reset
    Netsh int ip reset a.txt
    Netsh winhttp reset proxy
    ipconfig /flushdns

    windows 10 yükseltme değilde sıfırdan kurmanızı tavsiye ederim daha sağlıklı çalışır

    candan candan (4301)