Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvbvm50.dll bulunamadı

unchk uygulamasını çalıştırırken unchk.exe sistem hatası - Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvbvm50.dll bulunamadı hatası alıyorum. Bunun çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvbvm50.dll bulunamadı hatasının çözümü için Visual Basit Runtime uygulamasının yüklenmesi gerekir.  Visual Basic Runtime dosyaları Microsoft sitesindeki şu adresten indirilebilir:

    http://download.microsoft.com/download/vb50pro/utility/1/win98/en-us/msvbvm50.exe

    yukarıdaki linki sağ tuşla tıklayı ve hedefi farklı kaydet diyerek masaüstüne kaydedin. Masaüstüne msvbvm50.exe adında bir dosya gelecek.

    msvbvm50.exe dosyasını çift tıklayın ve Visual Basic Runtime kurulumunu tamamlayın.  Bu işlem sonunda Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvbvm50.dll hatası çözülmüş olacaktır.

    alattin alattin (16999)