kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvcp140.dll bulunamadı

Bilgisayara oyun yüklemek istiyorum ama karşıma kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvcp140.dll bulunamadı hatası geliyor. kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü msvcp140.dll bulunamadı hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Genelde bu sorun .dll dosyasının bozulması ile görülmektedir bu sorunun çözümü ise çok kolay.

    Altdaki linkden çözüme gide bilirsin:

    msvcp140.dll hatası

    Ek olarak:

    Yukarıdaki çözüm bazen bazı bilgisayarlarda işe yaramıyor yani başka çözümlere de baş vura bilirsiniz yani altdaki anlattığım adımları izleye bilirsiniz.

    1.Çözüm:

    Eğer bilgisayarınız güncel değil ise güncellemeyi deneye bilirsiniz.

    Güncellemeyi başlatmak için Windows+R tuşlarına bas ve açılan Çalıştır sekmesine ms-settings:windowsupdate yaz ve enter'e tıkla

    2.Çözüm:

    Bu sorun genelde Visual Studio'dan kaynaklanıyor yani bu uygulama zarar gördüğü zaman fakat çözümü de çok kolay altdaki linklerden bu uygulamayı indirin fakat windows mimarinizi doğru seçin ve indirip kurun

    darkcrak darkcrak (5158)