KOD43 Nvidia GT635 M hatası

BİLGİSAYARIM ARIZALANDI VE HİÇ AÇILMADI.GARANTİDEN SIFIR ANAKART TAKTIRDIM.SONRASINDA MAVİ EKRAN HATASI İLE GÖNDERDİM.(GELDİĞİNDE ARIZALIYDI)3 DEFA MAVİ EKRAN İÇİN GÖNDERDİM FAKAT YAPILMADI.SONRASINDA PİYASADA EKRAN ÇİPİNİ ŞOKLATTIM.160 TL VERDİM.HALA AYNI.KOD43 HATASI.AMA ARTIK MAVİ EKRAN HATASI YOK.NEDEN BİLMİYORUM AMA KOD 43 ÜN YAZILIMSAL OLDUĞU KONUSUNDA DAHA ÇOK BİLGİ VAR.BUNU HİÇ ÇÖZEMEDİM.SİZCE HALA EKRAN KARTIM ARIZALI MI ?

kaansrc kaansrc (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kod hatasının net bir çözümü olmayabilir.Bunun için farklı çözüm yolları mevcut.Şunu da söylemek gerekir ki bu hatalar donanımsal sebeplerden de meydana geldiği çok kez görülmüştür.Donanımsal olma ihtimali yukarıda yazdıklarınızdan da anlaşılacağı gibi yüksek bir ihtimale benziyor.Donanımsal ise çözümü yüksek ihtimalle başaramayacaksınızdır.

    Ancak siz yinede yazılımsal olduğunu düşünerek bazı çözüm yolları deneyebilirsiniz.

    Aşağıdaki konudan kod hatası ile ilgili çözüm yollarına ulaşabilirsiniz.

    Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) hatası

    ismailsarp ismailsarp (6010)