.Kodc fidye virüsünün şifresi çözüldü mü? Çözüldüyse ne yapmam gerek?

Yaklaşık 10 ay önce yine böyle bir soru sormuştum güncel çözülebilen virüs uzantılarına nerden bakabilirim.

oguzhanzbey oguzhanzbey (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir çok fidye virüsünün şifresi halen daha kırılmış değil fakat eğer kırıldıysada Emsisoft DJVU programı ile bakmadan anlayamazsın. Alttaki makaleleri okumanda fayda. Emsisoft DJVU programı ile fidye virüsünü çözmeye çalıştıysan ve çözülmediyse anlaki halen daha şifresi çözülmüş değildir.

    kodc fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    STOP Fidye virüsünün şifrelediği dosyalar nasıl çözülür? Emsisoft Çözümü

    darkcrak darkcrak (5168)