komut istemi aniden açılıp kapanıyor

Oyun oynarken film izlerken vs. bir anda sol üstte komut istemi beliriyor ve hemen kapanıyor. Saniyelik olay olduğu için ne yazdığınıda okuyamadım. Bunun nedeni nedir ve nasıl bir çözümü vardır.

lowcord lowcord (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kendiliğinden açılan exe veya bat dosyası sebep. kurulum  sırasında arada girmiş nasıl bu hatadan kurtulursunuz yapmanız gereken

    Başlat görev zamanlatıcı zaman kıtaplığını açın burda Google update veya Cclaner  bunlar kalsın diğerlerini işlemi sonlandırın sonra silin

    1. Revo Uninstaller 30 gün ücretsiz indirin kurun araçlar başlatma yöneticisi burda yabancı olan programların çalışamsını sonlandırmak için tikini kaldırı
    2. zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın
    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sanırım bilgisayarında zararlı yazılım var.

      Gerekli anti-virüsler ile taratın.

      Malwarebytes Anti-Malware

      Junkware Removal Tool

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

                     Sanırım bilgisayarinizda virüs var.

                      sisteminize EsetNod32 Veya MalwareBytesAntiMalware Full indirin.

                   ve bilgisayarınızı Derin bir taramadan geçiriniz.

        katil213 katil213 (30)