Komut programa gönderilirken bir sorun oluştu hatası

Office 2010 kullanıyorum. Herhangi bir word veya exel dosyasını açmak istediğimde "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" hatasını alıyorum ve açılmıyor.

Komut programa gönderilirken bir sorun oluştu hatası hatasından kurtulmak için ne yapmam gerekiyor?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Komut programa gönderilirken bir sorun oluştu hatasını çözmek için aşağıdaki aşamaları deneyin.

    Microsoft Excel 2010

    1. Excel'i açın. Dosya sekmesini ve ardından Seçenekler'i tıklatın.
    2. Gelişmiş'i tıklatın, ardından Genel alanındaki Dinamik Veri Değişimi (DDE) kullanan diğer uygulamaları yoksay onay kutusununu seçili durumdan çıkartın.
    3. Tamam'ı tıklatın.

    Microsoft Office Excel 2007

    1. Excel'i açın. Microsoft Office Düğmesi'ni ve sonra da Excel Seçenekleri'ni tıklatın.
    2. Gelişmiş'i tıklatın, ardından Genel alanındaki Dinamik Veri Değişimi (DDE) kullanan diğer uygulamaları yoksay onay kutusununu seçili durumdan çıkartın.
    3. Tamam'ı tıklatın.

    Microsoft Office Excel 2003 veya önceki Excel sürümleri

    1. Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın.
    2. Genel sekmesini tıklatın.
    3. Dinamik Veri Değişimi (DDE) kullanan diğer uygulamaları yoksay onay kutusununu seçili durumdan çıkartın.temizleyin ve ardındanTamam'ı tıklatın.
    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      Eğer Office Hiç açılmıyorsa şunu deneyebilirsiniz

      Windows 8 için:

      Bu dosyayı indirin ve çalıştırın

      Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008 ve Windows Server 2003 için

      Bu dosyayı indirin ve çalıştırın.

      Komut programa gönderilirken bir sorun oluştu hatası farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bu da diğer çözümlerden biri.

      murat murat (12492)