KONUM BULUNAMIYOR HATASI

Masaüstü açılmıyor bişeye tıklayınca konum bulunamıyor diyor

kimubuhhan kimubuhhan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemle ilgili bir bilgi vermediğin gibi problemin nasıl ve ne zaman olduğundanda hiç söz etmemişsin. Yani diyorsunki bana yardımcı olacaklar benden fazla gayret etmeliler.

    Neyse, bu defa için tecrübesizliğine ve taze üye olmana verelim ve yardım etmeye çalışalım. Herhalde işletim sistemin Windows 7 veya Windows XP, öylemi?

    Öyleyse PC'nin açılışı sırasında sık aralıklarla F8'e bas (tıktıkla). Güvenli mod menüsü gelecektir. Oradan en üstte olan Güvenli mod'u seçerek enter'a bas. Bilgisayarın bu şekilde büyük ihtimalle Güvenli mod'da açılabilecektir. Ondan sonra mouse ve klavyeni kullabileceksin.

    Güvenli mod'da sistem geri yüklemesi yaparak bilgisayarını problem olmayan bir geri alma noktasına döndürebilirsin. Eğer sistem geri yükleme başarılı olursa bilgisayar bir dahaki açılışta normale geçebilecektir.

    Bunda mutlaka problem giderilebilir diye bir şey sözkonusu değil ama öncelikle denenmesi gereken çözüm yollarından biri olmaktadır.

    Önce bunu dene, başarılı olmaz ise başka çözümler düşünülebilir.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

     Windows 8′i Güvenli Mod'da nasıl başlatırız? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Hocam teamviverdan bağlanıp bakabilir misin windows 8.1 bilgisayarım da güvenli mod falan nasıl açılır bilmiyorum m5a97 anakartım

      kimubuhhan kimubuhhan (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Okadarda değil.. :-) temmuz 9 yıl önce
      • Mesajımın altına bir link daha ekledim. Oradan 8.1'de Güvenli Mod'a nasıl girilebildiğini öğrenebilirsin. temmuz 9 yıl önce
      • tamamdır bakıcam kimubuhhan 9 yıl önce
      • Kolay gelsin. temmuz 9 yıl önce