Konumunuz şuanda kullanılıyor

Windows 10 bildirim ekranında Konumunuz şuanda kullanılıyor yazısı var.

Konumunuz şuanda kullanılıyor  nedir, ne anlama geliyor?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Konumunuz şuanda kullanılıyor  nedir, ne anlama geliyor?

    Eğer bildirim ekranında Konumunuz şuanda kullanılıyor  uyarısı geliyorsa, bir uygulama konumunuzu kullanıyor demektir. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks gibi bir uygulama yüklediyseniz konumunuzu bu program kullanıyor olabilir. Konumunuz kullanıyor simgesi yuvarlak içinde nokta şeklinde bir simgedir.

    Dilerseniz bu konumunuz kullanılıyor simgesini tıklayarak Konum sayfasını açabilir ve Konum hizmetini kapatabilirsiniz.  Fakat bu durumda konumunuzu kullanan uygulama düzgün çalışmayabilir.

    hakan hakan (15394)