Konya'nın meşhur yemeği nedir bulabilirmisiniz bakalım?

-3

Et ve hamurdan yapılır çok lezzetli bir yemektir

osmancandrn osmancandrn (-5)
4 yıl önce sordu

  • ne olcak etli ekmek @osmancandrn birdaha olmasın gerçi @darkcrak gereken ney ise söylemiş yoksa banı yersin :) gorele28 4 yıl önce
  • koçum ben öyle demek istemedim ki yoksa banı yersin derken uzmanım.net tarafından belirtmeye çalıştım @darkcrak odun geliyor ha kafana doğru gorele28 4 yıl önce
  • @gorele28 uzmanim.net'in değerli üyelerinden biri ve sadece bir kuraldan bahsetmiş. Karar verme yok ortada. Sen git biraz dinlen @darkcrak evladım alattin 4 yıl önce
  • Yaşlandım @alattin :D dinlenmeyi sevmiyorum çalışmayı seviyorum darkcrak 4 yıl önce
  • Arkamda durduğun için teşekkür ederim @alattin gorele28 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu sitede teknoloji sitesidir ne alaka Konyanın meşhur yemeği saçma sapan paylaşım yapacaksan ve bizi trolliyeceksen.

Aaa Trollendik ne yapalım şimdi :)

Saçma sapan soru sorana kadar yaşadığın sorunu bize sorsan memnun olacağız ve anlayışlada cevaplayacağız lütfen bir daha olmasın

darkcrak darkcrak (5168)