Kopyaladıgımda anında yapıstıran bir klavye öneriniz var mi?

Merhaba mesala birşeyi kopyalasdim oyuna girince yapıstiramıyorm bunu yapabilen bir klavye var mıı (10inch tablet)

Swiftkey olmuyor

Kullanısli ve hizli acilan olsa iyi olur :)..

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CTRL+V çalışmıyormu?

    Eğer çalışıyorsa en müsait ve hızlı olanı odur. Ama önce klavyeyi açmak gerekecek elbette :)

    Bilemiyorum..

    Edit: Tablet OTG destekliyse bunun için harici (USB) mouse düşünülebilir ve kullanılabilir. Yada yine aynı şekilde bir harici klavye..

    Klavye altta görüldüğü şekildedir:

    Mobee 10" Ayaklı Siyah Mikro USB Türkçe Klavyeli Tablet Kılıfı (tıkla)

    Veya;

    Mobee 10" Ayaklı Siyah Mikro USB Türkçe Klavyeli Tablet Kılıfı Mouse + Kulaklık Hediyeli (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz mobiş ozgurlol 6 yıl önce
    • @temmız mobilden demistiö ozgurlol 6 yıl önce
    • Mobil derken?.. 10 inch tablet dememişmiydin? Zaten telefon isede yine aynıdır, farketmez. Ama laptop ise, onun zaten kendi klavyesi var ve en pratik kopyalama - yapıştırma tuş kombinasyonları CTRL-C ve CTRL-V olur @fakiradam temmuz 6 yıl önce

    "Anında" derken kastettiğiniz şey, siz yapıştır butonuna basmadan otomatik olarak yapıştırılmasıysa bu mümkün olmaz. Yok yapıştırmak için alternatif klavye önerisi arıyorsanız, Xperia Klavye veya Tambu Klavye öneririm. Bu ikisi gayet başarılı.

    omercik omercik (9418)