Korsan oyun ve orjinal oyun arasındaki fark

0

Arkadaşlar korsan oyun ile gerçek oyun arasındaki farkları yazar mısınız

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

  Toplam 4 Cevap


  0

  orjinal oyunda oyunun tüm zevklerini en üst seviyede yaşarsın ama korsan oyunda binbir çeşit hatalar alırsın oyundan soğursun birde online oyanayamazsın çoğu zaman mesela ben pes 2015 ilk çıktığında deneme amaçlı bi indireyim korsanını demiştim bakayım iyiyse alırım orjinalini boşuna 80 lira para niye verimki dimi ? velhasıl kelam indirdim oyunu online oynarken kasmalar donmalar bağlantı kopmaları sonra konami güncelleme yaptı korsan olarak online oynayamıyorduk artık gittim orjinalini aldım meğerse kasma donma falan yokmuş sistemin iyiyse tabi ve daha birçok şey pes 2015 sadece bi örnekti tüm oyunlar için geçerli ama piyasada değeri kadar para etmeyen oyunlarda var oyunu almadan önce youtubeda bideolarını izle oyunun hakkında yapılanyorumlara bak içine sindir ondan sonra al =)

  feritarslan feritarslan (303)
  9 yıl önce cevaplandı

   0

   Korsan oyunlar ve korsan yazılımlar her zaman saldırıya açıktır. Yani korsan oyunların içine her türlü virüs, trojan ve zararlı yazılım gömülebilir.

   Bu sebepten indirdiğiniz korsan oyunun çalışıp çalışmayacağı veya bilgisayarınıza virüs bulaşıp bulaşmayacağının bir garantisi yoktur.

   Korsan oyun ve orjinal oyun arasında bunun dışında kısıtlama farklılıkları olabilir. Korsan oyun feritarslan'ında dediği gibi online oyunları oynamanıza izin vermeyebilir.

   Oyunları Cracklemek için genelde yamalar yazılır. Bu yamalar oyunun düzgün çalışmanına engel olabilir, sorun çıkarabilir, oyun sırasında anlamsız oyunun sonlanmasına sebep olabilir.

    

   hakan hakan (15424)
   9 yıl önce cevaplandı

    0

    orjinal oyunda her imkandan faydalana bilirsin korsan oyunda bimbir çeşit hata alır her imkandan yararlanamassın

     

    leonsop7 leonsop7 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

     0

     Peki korsan bir oyunu güzel bir crack ile cracklesek orjinal oyunun yerini alır mı ??

     selcukulusal selcukulusal (32)
     8 yıl önce cevaplandı

      üyelik gerektirir

      Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

      Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
      uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol