Korsan Windows Mağduru

Bilgisayarımda korsan Windows yok ama bana "Bu Windows Kopyası Orjinal Ddeğil" diyor.Daha düne kadar birşey yoktu.Ürün Anahtarı soruyor.Lütfen Yardım...

     Şimdiden Teşekkürler

byhacker byhacker (57)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 mi kullanıyorsun yoksa windows 8 mi kullanıyorsun ?

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

    • windows 7 idi ancak başlatırken ultimate çıkıyor byhacker 9 yıl önce
    • Windows 7 bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de orada ürün anahtarı değiştir de kasanın üzerinde bulunan lisans etiketinden tekrar product keyi gir , ama lisans yoksa kasa üzerinde o makinenin kaçağa düşmesi normal . dyildiz 9 yıl önce
    • deneyeceğim teşekkürler byhacker 9 yıl önce
    • Rica ederim ne demek dyildiz 9 yıl önce