Koruma Bilgileri Alınıyor Hatası

Windows 10'da Windows Defender'a girdiğim zaman ekranda Koruma Bilgileri Alınıyor  yazıyor ve öylece kalıyor. Windows Defender ayarları gelmiyor. Virüs ve Tehdit koruması - Koruma Bilgileri Alınıyor   Güvenlik duvarı ve ağ koruması - Koruma Bilgileri Alınıyor  şeklinde bir ekranla karşılaşıyorum. Windows 10 Koruma Bilgileri Alınıyor hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir test sırasında Windows Defender'ın bu Koruma Bilgileri Alınıyor Hatası verdiğine şahit oldum.  Bilgisayara Malwarebytes yükledikten sonra sistemi tarattım ve temizleme işlemi bittiğinde Malwarebytes uygulamasını kaldırdım.

    Sorun kendiliğinden çözüldü. Eğer sizde Koruma Bilgileri Alınıyor Hatası hatası alıyorsanız benzer bir yol izleyebilirsiniz

    alattin alattin (16999)