kosgeb.gov.tr Service Unavailable hatasının çözümü nedir?

Kosgeb veritabanına erişmek istediğimde http://destek.kosgeb.gov.tr/ üzerinde  Service Unavailable HTTP Error 503. The service is unavailable. hatası alıyorum hatanın çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kosgeb Service Unavailable hatasının çözümü nedir?

    Eğer kosgeb veritabanına erişmek istediğinizde Service Unavailable HTTP Error 503. The service is unavailable hatası alıyorsanız, sorun sizde değil Kosgeb sunucularında demektir. Yani sorunu siz düzeltemezsiniz.  Kosgeb'in sunucusu hizmet dışı kalmış demektir.

    Daha sonra tekrar denemenizde fayda var. Kosgeb sunucu yöneticisinin durumu fark edip sorunu çözmesi gerekir.

    Kosgeb sunucuları zaman zaman aşırı yoğunluktan dolayı servis dışı kalabiliyor.  Bu durumda tek yapabileceğiniz beklemek ve daha sonra denemek.

    Genel olarak Service Unavailable HTTP Error 503 hatası ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz şu linki ziyaret edebilirsiniz: 503 Service Unavailable hatası

    Güncelleme: 16 Aralık 2016 Kosgeb sitesinde sorun hâlâ devam etmekte.

    hakan hakan (15424)