Kosgeb Server Error in '/' Application hatası

KOSGEB 2017 İşletme Kredisi Faiz Desteği sonuçlarına bakmak için siteye girmek istediğimde TC Kimlik no ve bilgilerimi girdiğimde karşıma Server Error in '/' Application Runtime Error hatası çıkıyor.

Kosgeb Kosgeb Server Error in '/' Application hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kosgeb Kosgeb Server Error in '/' Application hatasının çözümü nedir?

    KOSGEB 2017 İşletme Kredisi Faiz Desteği sonuçları açıklandığı için kosgeb sunucularında çok fazla yük var. Pek çok insan talebinin sonucunu görmek istiyor.

    Kosgeb sunucuları gelen talepleri karşılayamadığı için karşınıza standart sunucu hatası geliyor. Bu hatayı sizlerin düzeltmesinin bir yöntemi yok. Veya başka şekilde Kosgeb sitesine girmenizin yolu yok.

    Kosgeb yetkilililerinin bu durumu düzeltmesi gerekiyor. Çözüm için siteye farklı zaman aralıklarında girip bakmayı deneyebilirsiniz.

     Server Error in '/' Application Runtime Error hatası Windows üzerinde çalışan IIS ve asp.net uygulamasının standart hata sayfasıdır.

    murat murat (12492)