Koşulları ihlal ettiği için kapatılan Instagram hesabı tamamen silinir mi?

Hesabım koşulları ihlal ettiği için kapatılmıştır şeklinde bir uyarı aldım. Bana, bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız bir kağıda verilen rakamları yazın şeklinde bir mail geldi. Ancak ben bunu yapmak istemiyorum hesabımın tamamen silinemsini istiyorum. Bunun için bir süre sınırı var mı? Ben bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Gelen mesaj; Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı. Hesabını nasıl geri alabileceğini öğren. https://help.instagram.com/521372114683554

theoyuncu theoyuncu (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram kapatılmış ve inaktif hesapları elbette siliyor. Fakat bunun için belirli bir zaman yok. Yani 6 ay sonra silinir, 1 ay sonra silinir gibi bir zamandan söz etmek mümkün değil. Bazen bu silinme 1-2 yılı bulabiliyor. İnstagram ara ara temizlik yapıyor. Fakat tam bir zaman yok.

    murat murat (12492)