Kotlin bilip Swift bilmeden iş bulmak

Şirketler mobil uygulama yaptırmak için genellikle hem android hem ios için 1 kişi mi arıyorlar? Sadece Kotlin bilerek iş bulma şansım nedir? Apple cihazım olmadığı için Swift öğrenemem.

misty misty (556)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kariyer.net gibi sitelere bak. Türkiye pazarı konusunda sana bilgi verir.

    Şirketlerin büyük bölümünü "her şeyi bilsin, az para verelim" kafasında oluyor genelde.  Tabi bu şirketine bağlı. Sadece Android uygulama geliştirici ya da OS X uygulama geliştirici arayan şirketler de var.  Tabi bunlar azınlıkta ve daha kurumsal şirketler.  Daha orta boy ve küçük şirketler "Mobil geliştirici" adı altında tüm cihazlar için uygulama geliştiren birilerini arayabiliyor.  Benim gözlerimlerim bu şekilde.

    murat murat (12492)