kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatası

kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatası diye bir hata alıyorum sorun ne olabilir sizce laptopu acces point olarak kullandığımda böyle bir hata alıyorum fakat başka bir bilgisayar ve internnett denedim öyle bir sıkıntı yaşamadım. windows 8.1 pro kullanıyorum acaba sorun laptoptamı modemde mi sorun ne olabilir yardım olursanız sevinirim.

sehmus184 sehmus184 (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android bir cihaz kullanıyor ve bu hatayı android cihazda alıyorsanız, tablet veya telefon Kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatasını düzeltmek için şunları yapın:

    • Ayarlar /settings 'e gelin.
    • Wi-Fi ye dokunun.
    • Gelişmiş / Advanced menüsüne girin.
    •  Kötü internet bağlantısından kaçın / Avoid poor connections işaretini kaldırın.

    Bunu yaptığınızda artık  Kötü internet bağlantısından kaçınıldı hatası almayacaksınız.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      benim tel android dir markası dark evo e40 ama bellirtiğiniz kısımda öyle bir seçenek yok

      sehmus184 sehmus184 (2)