Kredi ile nasıl telefon satın alabilirim?

Merhaba telefon almak istiyorum bunun içinde krediye ihtiyacım var 18 yaşındayım hiç kullanmadım daha önce sadece yapı kredi de vadesiz banka hesabım var asgari ücrete çalışıyorum eylülden beri sigortam yatıyor neredeyse tüm bankalara başvurdum hiç biri ama hiç biri vermiyor sebebini bilmiyorum kredi notu diyolar e notum 0 yükselmesi için kart kullanmam gerek ama vermiyonuz ne yapıcam?

kullanici83650 kullanici83650 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuanki ortamla ilgili bir durum diye düşünüyorum. Geçen sene böyle bir durum olmazdı. Bankalar kendileri kredi vermek için milletin önünü kesiyordu. Şimdi piyasada nakit sıkıntısı var. Bankalar bu sebepten kredi verme işini biraz yokuş sürüyorlar.  Sana olan durumda budur.

    Farklı bankaları deneyebilirsin ancak. Yapabileceğin çok da bir şey yok.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      @hakan anladım alışveriş teknoloji kredisi felan alamaz mıyım?

      kullanici83650 kullanici83650 (3)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Bu işte bankaya hatta karşındaki çalışana göre bile değişiyor. Denemeden bir şey söylemek zor. İhtiyaç kredisi veya tüketici kredisi filan deneyebilirsin hakan 5 yıl önce
      • @hakan onlar içinde kredi notu gerekiyor sanırım kullanici83650 5 yıl önce
      • Her tür kredi için kredi notuna bakıyorlar zaten. İstediğin kredi miktarına göre bazen bankalar esneklik gösteriyor. A bankası kredi notuna bakıp sana kredi vermiyor B bankası kredi notuna bakıp sana kredi veriyor. Sormadan bilemezsin. hakan 5 yıl önce