Kredi kartı aidat iadeleri başladı reklamları gerçek mi?

Facebook gibi platformlar üzerinde dönen kredi kartı aidat iadeleri başladı başvurusu için hemen tıklayınız yazan ve Е-Dеvlеt Нizmеt adı ile reklam gösterimi yapan reklamlar gerçek mi?

alattin alattin (16984)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    kredi kartı hırsızlığı

    Facebook kredi kartı aidat iadeleri başladı sponsorlu gönderisi gerçek mi?

    Facebook gibi sosyal mecralarda görünen ve http://ebasvurular-turkiyegovtr.com/islem/giris.phpX sitesine giden  kredi kartı aidat iadeleri başladı reklamı bir kredi kartı bilgileri çalma girişimidir.  Bu mesaj gerçek değildir. Linke tıklamamanız tıklamış olsanız da açılan web sitesine bilgi girmemelisiniz şiddetle önerilir.

    Sosyal mecralarda gördüğünüz  kredi kartı aidat iadeleri başladı gibi reklam ve paylaşımları dikkate almayınız.  Bu paylaşımlar sizin kredi kartı gibi bilgilerinizi çalmak için kullanılmaktadır.

    Yukarıdaki link tıklandığında karşınıza Aidat Başvuruları Yalnızca MasterCard ve Visa Kartlar İçin Geçerlidir. yazan sahte bir kredi kartı giriş formuna yönlendirmektedir.  Buraya girilen bilgiler siber hırsızların eline geçmektedir.

    alattin alattin (16984)