KREDİ KARTI NE ZAMAN İŞLER

Selamun Aleyküm bugün kredi kartından 5TL oyuna yatırdım.Gelecek aya normal olarak 156TL karta borç vardı.Satın aldıktan sonra bidaha baktım 156TL yazıyor.161 TL yazması gerekmez mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Araya hafta sonu tatitili (resmi tatil) girdi, o yüzden.Banka kart merkezinde sonradan işlenmek üzere bir yerde geçici kayıt altında o son harcadığın 5 Lira. En geç Pazartesi günü (Yarında olabilir) kartına ait Dönem Harcamaları hesabına ilave edilir hiç kuşkun olmasın.

    Bankalar hiç müşterileri lehine yanlışlıklık yapmazlar. Yaptıkları hatalar hep müşterileri aleyhine olur. Sende bunları böyle bilmelisin :)

    temmuz temmuz (12505)