Kredi kartından banka kartına para nasıl aktarırım. Aktarmak için ne yapmam gerek?

Merhabalar, Finansbank'a ait bir kredi kartından Ziraat bankasındaki bir hesaba 1000 lira civarında bir para atacağım. Bu konu hakkında şunu sormak istiyorum. Bu transferi yaptıktan sonra kredi kartı ödemesi ne şekilde olacak? Yani önümüzdeki ayın kredi kartı ekstresine bu paranın ödenmesi ne şekilde yansıtılacak? Direkt 1000 lira borç mu eklenecek sonuçta taksit yapmıyoruz?

noobxx noobxx (25)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bunu bankayla görüşebilirsiniz onlar size daha detaylı bilgi verebilirler

    emrah662020 emrah662020 (30)