Kripto para transferi nasıl yapılır? Kripto para nasıl yollanır? Borsadan borsaya coin yollama

Borsadan borsaya transfer nasıl yapılır?

Kripto para borsasından başka bir borsaya coin nasıl yollarım?

Kripto para transferi nasıl yapılır?

Kripto para nasıl yollanır?

Borsadan borsaya coin nasıl yollanır?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her iki borsada hesabınızın olduğunu varsayaraktan konuyu anlatacağım.

    Borsa farketmeksizin bu anlatımı yapıyorum. Herhangi bir reklam yoktur. Kullanacağımız borsalar Binance ve kucoin. Binance'dan Kucoin'e coin yollayacağız. Farklı borsalar kullanıyorsanız herhangi bir değişiklik yok, mantık aynı.

    Öncelikle yollayacağınız miktarda coin alacaksınız. Alacağınız coinin transfer ücretinin düşük olması lazım. Yoksa 5 TL'lik transfer için bile 150 TL transfer ücreti ödeyebilirsiniz. Tavsiyem TRX kullanmanız. İşlem ücreti yaklaşık 1 TRX, o da 1 TL falan ediyor.

    Coin yollayacağınız borsaya gelip Bakiyelerim kısmından TRX'i bulun ve Yatırma seçeneğine tıklayın.

    Ardından Riskleri Anladım ve Devam Etmek İstiyorum seçeneğini işaretleyip "devam" butonuna basın.

    Burada TRX cüzdan adresiniz bulunmakta. Cüzdan adresini kopyalayın.

    Kopyaladıktan sonra diğer borsaya geliyoruz ve TRX'i buluyoruz. Ardından Çekme yazısına tıklıyoruz.

    Buradan sağ tarafta TRC 20 ağında olduğundan emin olun. Başka ağa tıklarsanız eyvah! Aynı şekilde alıcının adresi kısmına cüzdan adresinizi doğru bir şekilde girin ve SADECE TRX TRC 20 CÜZDANINI GİRİN! Tutar kısmından yollayacağınız miktarı ayarlayabilirsiniz.

    Ardından güvenlik doğrulamasını geçin.

    Onayla dedikten sonra Çekme talebi gönderildi diye ibare gelecek. Ağın yoğunluğuna bağlı işlem süresi uzayabilir.

    hydra hydra (3800)