Kritik güncelleme nedir?

Bilgisayarım windows 7 ve sistem geri yüklemede kritik güncellestirme gösteriyordu bu nedir? Ne yapmam gerekiyor?

kullanici760364 kullanici760364 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows'da güvenlik açıkları buldukca windows bu açığı kapatmak için doğal olarak Kritik güncelleme yayınlıyor ve bu güncellemeler ile açıklarını kapatıyorlar.

    Son olarak Windows 10 kullan bana sorarsan en iyisi Windows 10

    Hem güncel hemde bütün uygulamaları destekliyor

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      microsoft win7 destegini kestigini bir daha güncelleme gelmicegini belirtmişti yanılmıyorsam  tahminen eski win7 kullanıyorsun ondan güncelleme gelmiştir ..

      krsn krsn (233)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Windows 7 desteği kesti fakat kritik güncellemeleri halen daha yayınlıyor ama bayaaa kritik ise bu açıklar. darkcrak 3 yıl önce
      • Sağolun abiler kullanici760364 3 yıl önce
      • ATMler xp hala kullanıyor ona hayret ediyorum McAfee virüs koruması var :) krsn 3 yıl önce