Kuaizip virüsü kaldırma

Kuaizip virüsü nedir?

Kuaizip virüsü nasıl kaldırılır?

Kuaizip malware ve reklam zararlısı nedir?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kuaizip virüsü nedir?

    Kuaizip, genellikle kullanıcının istediği dışında kurulan zararlı bir malware ve reklam virüsüdür.Kuaizip genelde kullanıcın kurmak istediği bir programın yanında ilave olarak kurulur ve bilgisayarınıza bulaşır.

    Kuaizip virüsü bulaşan bilgisayarda ne olur?

    Kuaizip oldukça güçlü bir malware ve reklam zararlısıdır.Bu sebeple bulaştığı bilgisayarı kelimenin tam anlamıyla esir alır.Kuaizip;

    • Bilgisayarda istenmeyen reklamların aniden çıkmasına neden olur.
    • Internet tarayıcısına zararlı Toolbar ve Eklentiler ekler.
    • Kullanıcının Internet kullanımını izler.
    • Internet tarayıcılarının başlangıç sayfalarını değiştirir ve istenmeyen reklam sayfasına dönüştürür.

    Kuaizip virüsü bilgisayarınızda;

    • KuaiZip.exe
    • KZReport.exe
    • KZTui.exe

    isimleriyle çalışır.

    Kuaizip virüsü nasıl kaldırılır?

    Kuaizip virüsünü kaldırmak için çeşitli Malware temizleyici araçlar kullanabilirsiniz.Bu araçlar Kuaizip üzerinde denenmiş ve başarılı olmuş araçlardır.Bilgisayarınızı tarama yaptırmanızından ardından Kuaizip virüsünden kurtulmuş olacaksınız.

    Tavsite Malware Temizleme Aracı 1: MalwareBytes ile sisteminizi tarayın.Buraya tıklayarak aracın indirme linkine ulaşın.

    Tavsite Malware Temizleme Aracı 2: GridinSoft Anti-Malware ile sisteminizi tarayın.Buraya tıklayarak aracın indirme linkine ulaşın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)