Kuaizip virüsü sonrası pc

Kuaizip virüsü bulaştı hiçbir işlem yapılmıyor wifi yok Ses yok cd okumuyor parlaklık 0

kullanici544413 kullanici544413 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Wi-Fi bağlanmada sıkıntı yaşıyorsunuz, farklı bir bilgisayardan (telefon da olabilir) aşağıdaki araçları indirin.

    Buradaki linkten MalwareBytes programını indirin ve Kuaizip içeren bilgisayarınıza aktararak kurulumu gerçekleştirin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Griden anti-malware uygulamasini indirmeni tavsiye ediyorum bu virus genellikle bahis vb sitelrden rastgele inen veya  bilinmeyen kaynakli bi program indirirsen onunla beraber iner ve otomatik kurulur kuaizip virusu hizli yayilan bi virus ve tehlikelidir kayit defterine hemen isler ve yazilimsal sikintilar cikarir boylece bilgisayar kullanilamaz hale gelir bu programi kurup halletmeni umuyorum guvenilen bi program virus temizlenirse bu programi indirip pc yi bi tarat (ccleaner) i sonra combofix i indir kur onunla da bi tarat yarim saat filan surer pc yi yeniden baslat insallah cozulur bunlari bi dene bakalim

      semm65 semm65 (85)